SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 3.0 tdi
Çmimi :
€25,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Dhjetor '15
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2011
ID e produktit :
108579
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjende shum te miré. Me te gijtha te mundshmet qe jan ne Audi A6. Full extra.
E pa doganuar,e ardhur nga Gjermania.
245 PS
Service gjith i kryer ne gjermani te Audi.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bashkim
049808628
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »