SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford ka 2001 me 1vjet regjistrim!!
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '15
Lloji :
Ford Ka
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
77,890
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2001
ID e produktit :
108609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ford ka 2001.1.3benzin.Me 4 goma rreja..Ne gjendje perfekte

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
slash
Pejë
049444420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »