SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf 4 karavan 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,867
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
108611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 karavan 1.9 TDI (DI) viti 2001 Km-201867 i ardhur nga Gjermanija regjistrimi i dyt Kosov pa asnje defekt kaishin e ndrrum gomat e reja te dimrit si dhe te vers te reja te vitit 2015 pa asnje defekt pres blers serioz Tel.Viber.+37745583826

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Podujevë
045583826
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »