SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.0 shitje 049644678
Çmimi :
€6,998.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
244,484
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
108625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2005 - 2.0 tdi
Informata rreth publikuesit
Coka
Prishtinë
044464464
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »