SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7 CDTI
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
139,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
108649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Astra 1.7 CDTI ne gjendje te rregullt
Klima
Airbag
Radi Cd Player Usb
Gjama elektronike
Mbyllja e dyerve elektronike
Fellga Alumin me goma te dimrit te reja
Dhe te gjitha paisjet e tjera . Mundesi ndrrimi me makina me te reja dhe shtoj pare , hargjimet shum te vogla 6 litra ne 100 kmPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
adnan
+37745393046 / +37744449712 viber
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »