SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet seat leon 1.8
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '15
Lloji :
Seat Leon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2,700,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
108660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet seat leon 1.8 cupra R

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albi
Klinë
049448333
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »