SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat pa dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '15
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
108667
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
pasat 1.8 pa dogan hidraulik eshte shum i ruajtur klim arbeg hidraulik 4 goma te dimrit te reja fino i posaardhur nga jasht per ma shum kontaktoni 049655668
Informata rreth publikuesit
gentiana
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »