SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet passat 1.9 (T)di
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
108678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat 1.9 1 t kuqe Vitit 1997 Manual DieselNgjyra e hirit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Altin
Rahovec
049-412-477
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »