SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a2
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '15
Lloji :
Audi A2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
13,100
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2002
ID e produktit :
108721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi A2 benzin 1.6fsi viti 2002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fadil
Deçan
045-478-224
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »