SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel zafira 1.9cdti. 2006 7 ulese
Çmimi :
€6,400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '16
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
108728
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opell zafira 1.9 cdti 7 ulese . Vetura eshte ne gjendje te perkryer me te gjitha serviset e kryera duke filluar nga ulja filterat kaishi dhemzor me set biksenonat me trafo te reja . Vetura ka tempomat 6 shpejtesi 120 ps qe 7 muj oshte doganu 4 goma te reja te dimrit fellne te bukura kamerat e montume rast aksidenti para dhe prapa ekstra i ndriquar komplet me lled drita i mirbajtur ne gjdo aspekt . Me liber te servisit te garantuar ne letra qmimi i diskutushem . Boj dhe nderrim me gollf 4 . Audi a4 . Mercedes c220Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamed
Prishtinë
044383818 +37745660835
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »