SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E270 -2004
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes E 270
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
270.00
Viti :
2004
ID e produktit :
108739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E270 CDIPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerta
Prishtinë
3279994163
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »