SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat altea
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '15
Lloji :
Seat Altea
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1968.00
Viti :
2006
ID e produktit :
108743
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat altea 2006-2010

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agron
049 207-708
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »