SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530D SPORTPAKET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Prill
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
146,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
108751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra hiri mbyllt metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
Ulset lekur krem , ulset elektrike , ulset sport , tempomat
bordkompjuter , navigacion GPS TV HD , radio CD USB ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , dritat Led para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON , abs , esp , airbag , dritaret elektrike ,
mbyllje elektrike , fellne . etj

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=bmw-530d-sportpaket-3 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »