SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 4 2.0 benzinë -99
Çmimi :
€3,350.00
Kategoria :
Postuar :
1 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
290,000
Viti :
1999
ID e produktit :
108762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf 4 2.0 benzinë -99
Vetura posedon:abs,centrall,gjamat me rrym,
klimë,kastefonin me CD dhe me kaset,goma të
reja të dimrit me fellne,tempopat,etj.
Rks deri më 30.11.2016
Na kontaktoni ne numrin 045254974
ose ne viber +37745254974
Informata rreth publikuesit
Ermal
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »