SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes c220 cdi 06 elegance
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
ID e produktit :
108763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes benz c220 cdi viti prodhimit 2006 tempomatkarrika me rrymxhama elektronikpasqyre elektronikeboard kompjutermbyllje qendrore automatik etj etj...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Betim
044/049 226841
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »