SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes opel omega 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Omega
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
108779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel omega viti 2004 benz. 2.2

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zijadin
044 111 168
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »