SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault laguna 2.2dizel
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '15
Lloji :
Renault Laguna
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
164,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
108781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault laguna karavan 2.2 dizel viti 2002 4goma.te.reja ka

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Velenje
045554076
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »