SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Mercedesi 190 dizell
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '16
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,698,777
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1986
ID e produktit :
108782
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesh Mercedesin 190 dizell ne gjedje te mir telnike ka 4guma dimri plus te veres osht i servisuar me rregull eshte ne emrin tim sosht hipotek perkthimi behet menjer rexhistrim ka deri me 03.02.2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naron
Prishtinë
045568468
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »