SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Urgjent - Golf 4 Turbo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '17
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
217
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
108785
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Urgjent Veturen Golf 4. 1.8 20 Ventil. Turbo Benzin Viti i Prodhimit 2002. Kilometrazha 228.000.
Servis Komplet ka me dat 03.Nentor 2015 Po dhe servis te ri i kam ba me dat 14.10.2016. Po dhe servis theter ka te bam ne mujin Mars .Vetures ja kam.ndrru 4 Shfajcicat dhe 2 Bobina kshtu qe vetura asht ne gjendje shum te mire .Vetura gjindet ne Zvicerr Afer Qytetit të Freiburg.ch
Qmimin me marrveshje Qmimi asht i Diskutueshem..Kerri mundet me ardh ne Kosov.!
Po ju lutem vetem Bleres serioz dhe nuk ndrroj me asgja.!.tung tung nr me viber +41797732750
Informata rreth publikuesit
Nestret
Gjilan
045638519
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »