SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Punto 1.7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '15
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,488
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
108798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
klim ABS airbag central dritare elektronike fellne 14 coll viti 1999
Informata rreth publikuesit
liridon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »