SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet passat 3c
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
108800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat3c 1.9 tdi 2005Postuar nëpërmjet celularit.
Me liber t servisit senzora para mbrapa karrika me nxemje klimatronik bord kompjuter tempomat
Navigacion 044-867-967
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
044867967
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »