SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi Crafter
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Ngjyra :
Gjelbër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
108807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi crafter(TDI KREJT T KUQE) shum i mir ka motorr 2.5 (163ps) ka senzor para mrapa po ashtu kamer para mrapa 6 shpejtsi ka liber servisi KLIM per me shum ejani shikoni nr kontaktus Viber(+38649285507)
Informata rreth publikuesit
EDI SHPK
Prishtinë
049285507
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »