SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf4.1.9 dizel 98
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
108810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet me golf 5.Golfi 4 dizel 98 ngjyr ekuq i ardhur nga austria ne gjendje perfekt me servisim ndrrim vai goma dimri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Podujeva
044812757
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »