SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Combo 1.7 Dizel - me Motor te ri (65000km)
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Combo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
65,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
108822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Combo 1.7 Dizel
Viti i prodhimit 2003
Kilometrazhi 65000 Motorri
Karroseria 212000 (Kilometrat e garantuara dhe te evidentuara ne Libren e Servisit)

Gjindet ne gjendje te "shkelqyeshme", kuptohet me per vitin e prodhimit. (Jo Veture e re)

Vendndodhja e Vetures:

RS Garage Schornegg
Industriestrasse 17
5070 Frick - Zvicer

Pyetjet si Psh: me sa e bjen ne Kosove/Maqedoni?
Vetura duhet te pranohet/Paguhet ne Zvicer.
Transportin e organizon Bleresi.

Informata me hollesishme mund te lajmeroheni permes telefonit apo Viber/What`s app

+41799501439 (nga Ora 09.00 - 21.00 h)
Nderim Ibrahimi
www.ibs-automobile.ch 

Facebook: IBS AUTOMOBILE IBRAHIMI
Informata rreth publikuesit
Nderim
0041799501439
Industriestrasse 17 5070 Frick [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »