SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes renon megano dizell 1.9 esapo ardhne nga gjemonia
Çmimi :
€2,450.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
108825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes renon megano dizell 1.9 esapo ardhne nga gjemonia
extra ka
KLIM ATRONIK
KARRIKAT ME NXEMJE
FELLNE ME GOMA TE REJA
MUZIK CD
ASR
ABS
ESP
ALAREM
GJAMAT ME RRYM
ME 5 DYR
6 SHPEJCI
SHUM NE GJENDJE TE MIR
+377 45 866 673
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
045 866 673
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »