SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes a170
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
31 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2001
ID e produktit :
108827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes a170 i tipit long posedon goma te reja,xhama elektrik,abs,esp,radio,airbagska edhe 11 muaj regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Amir
044340388
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »