SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF VII 1.6 TDI AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
132,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
108836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e kaletert metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : timonin sport , ulset sport , tempomat , bordkompjuter ,
klim , senzora te parkingut para dhe mbrapa , radfio CD SD CARD ,
abs , esp , airbag , dritaret elektrike , mbyje elektrike , fellne etj .Për më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=vw-golf-vii-1-6-tdi-automatik 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »