SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
31 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
108842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5. Ngjyre e zeze. Dy dyer. Manual. Nafte. 1.9
Regjistrim deri Korrik 2016. Servis te rregullt.
Bej nderrim me veture 4 dyer. Jo me te vjeter se 2005
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
045301217
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »