SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Doblo 1.3JTD viti 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Lloji :
Fiat Doblo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
108857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET Fiat Doblo 1.3Jtd,viti prodhimit 2009 I DOGANUAR. VETURA ESHTE E SAPO ARDHUR NGA SUEDIA DHE ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE PA ASNJE DEFEKT. POSEDON:,Airbag, Dritare Elektrike, Mbyllje Qendrore, Karrikat me nxemje ETJ ETJ. Nr.TEL: 044 501 784 / 049 503 271 / 049 605 700.
Gjendemi ne fshatin Vragoli komuna e Fushë Kosovës ne magjistralen Prishtinë-Pejë, ngjitur me pumpen Al Petrol.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
044501784
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »