SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 318
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
1 Janar '16
Lloji :
BMW 318
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,250,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
108880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW- 318. 1.8 Benzin. Në gjendje të rregullt teknike. Ka edhe 7 muaj regjistrim. Çmimi 1600 euro. I negociueshëm.
Informata rreth publikuesit
Alban
Prizren
044296953
Piranë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »