SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 2 1.8
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1989
ID e produktit :
108881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2 benzins 1..8 n gjenddje shum t mir me regjistrim deri n qershorPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Je'Tton
049283177
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »