SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 320d
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Janar '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2002
ID e produktit :
108882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 320d 2002-2003
2000 dizelPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elvis
Lyon, France
0697703327
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »