SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wv caddy 2.0 sdi viti 2007
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Janar '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
108883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shum te mir. E pa zhdoganuar e sa po ardhur nga Gjermanija Çmimi 4200

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkumbin
Vushtrri
044-668-954
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »