SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ml 320 Amg packet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Janar '16
Lloji :
Mercedes ML 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2006
ID e produktit :
108885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ml 320 cdi automatik tiptronik karriga me nxemje senzora para mbas klim mbas shiber dhezje npull amortizera me ajr sistem sport komfort me levizje posht nalt 1 vit regjistrimPostuar nëpërmjet celularit.
VIBER+37745304696
049468569
Informata rreth publikuesit
Erdo A.
Pejë
045304696 ose 049468569
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »