SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bora
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
1 Janar '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
108887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet bora 1.9 tdi (tdi te kuqe ) ngjendje te rregullt teknike i ardhur nga zvicrra full ekstra karrikat lekur ngjyr kreme me nxemje jan karrikat i rujshum si jasht ashtu edhe mbrenda amortizerat gasni vetura asht tip top
Informata rreth publikuesit
fatlum
Gjilan
045-517-110
gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »