SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz Ml
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
108897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Mercedes Benz Ml 270 Suv
Viti I prodhimit 2003
Automatic + Tiptronik
Posedon klim
Tempomat
Xhamat electronic
Pasqyret electronic
Uleset me nxemje
Komandat ne timon
Librin e servisimeve te rregullta
Nga pronar gjerman
Perndryshe ne gjendje perfekte te punes dhe shum I rujtur si mbrenda ashtu dhe jasht.
Ndrrim nuk bej .
Vlen nje qmim me I volitshem per bleres serioz.
Informata rreth publikuesit
Burhan
Vushtrri
044 327960
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »