SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bear
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '16
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
50,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
108899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes renault clio 1.4 benzin viti 2000
Ne gjendje te rregullt me klim ,10 muaj regjistrim
Bejme dhe ndrrim me nje vetur me te madhe
044280155
Informata rreth publikuesit
Flamur
Prishtinë
044280155
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »