SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw kaddy 1.9 SDI .dizell viti 2002 qmimi 2300 euro me dogan te paguar. i posa ardhur nga gjermania................ tele 044442020...... ndrrim jo.....
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
108903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 4 pacifik..golf 4 pacific.golf pacific. opel corsa.opel astra.vw passat. vw pasat.vw polo..opel.renault.golf 6.golf 7.. mercedes e 220.audi a2.audi a3.audi a4.audi a5.audi a6.audi a7. audi a8.mercedesd ml.bmw x5.bmw x6.bmw 320.bmw 120..fiat punto. vw polo.
Informata rreth publikuesit
driton
Prishtinë
044354454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »