SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi 80
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Janar '16
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1989
ID e produktit :
108914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi 80 gjendje shumm te mir benzin plinn 1.8full ingjiksjon punonn benzin edh plin shumm mir muzik shum tmir brendaa ka edhe led

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
edon
Prishtinë
049223904
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »