SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi Q7 2010 me 7 ulese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Janar '16
Lloji :
Audi Q7
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3.60
Viti :
2010
ID e produktit :
108915
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi Q7 automatik 2010 benzin 3.6
Vetem nje pronar prej se eshte bler i ri, rks nje vit. Me 7 ulese lekur. Ne gjendje shum te mire . 049704709
Informata rreth publikuesit
peshku
Ferizaj
049704709
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »