SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C220 CDI AUTOMATIK
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
108920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes c220 cdi 2007 vetura asht shum ne gjendje te mir teknike dhe optike asht e rujtun shum si mrenda ashtu edhe jashT
BAJM EDHE NDRRIM
QMIMI 13500

045 66 53 11
Informata rreth publikuesit
Amir
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »