SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ford pickup
Çmimi :
€570.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '16
Lloji :
Ford Escort
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
96,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1997
ID e produktit :
108938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ford pickup 1997 dizel i qlajmruar pa denim...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dragolub
049834213 ±4915731812697
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »