SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kamioneten 1994
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1994
ID e produktit :
108939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamioneten 2.4 dizel viti 1994 ne gjendje shum te mir e ardhur nga ch pa dogan per meshum info. Na kontaktoni ne nr 044472568 / 044737378 apo ne viber.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Irfan
Ferizaj
045289986
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »