SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeta-2006-1.9 tdi
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Jetta
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
108955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura osht ne gjendje te rregulld regjistrim 1 vjet goma te dimrit sistem amerikam menjaq dsg

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adnan
Prishtinë
044802504
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »