SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 TDI automatik
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
108960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 viti i prodhimit 2005 TDI 2.0 , vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike , me dogan , gjithashtu posedon 2 çelsa, per informata te tjera na kontaktoni ne nr: 044 499 377Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fejzulla
Gjilan
+37744499377
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »