SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KTM EXC 400 4t 450cc 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '16
Lloji :
KTM
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,000
Motori (kubik) :
450.00
Viti :
2003
ID e produktit :
108963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET KTM NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE ME TESHA KOPLET KACIK MBROJTSE
Informata rreth publikuesit
Labinot
Prishtinë
+37744871209
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »