SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz s cclas 320 2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
320.00
Viti :
2001
ID e produktit :
108970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz S class 320 viti 2001 ..ngjyre gri ,sallon lekure ngjyre gri ,ne gjendje shun te mire ..me dogane dhe me karta te prera per nje vit ,sensore parkimi ,,

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flodjor
Korçë, Albania
0692666433
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »