SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW X5
Çmimi :
€19,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '16
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
108982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet BMW x5 3.0 bi turbo full ekstRa

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir M
Sferkë
045510569
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »