SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeote
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '16
ID e produktit :
108987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet,pezho 206.1.4benxin..viti prodhimit 2001.me klim airbag goma te dimrit te reja qe dy vite e kam doganu regjistru vet..regjistrim ka deri me 03.03.2016..vetura osht ne gjendje te rregullt
Informata rreth publikuesit
betim
Ferizaj
044 218 562
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »