SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pikap renault kango 1.9
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '16
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
269,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
108991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pikapi renault kango 1.9 disel viti 2002Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Uran
044264499
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »